Zobacz opinie i rekomendacje

Jakoś tak w moim życiu złożyło się, że nie użyłem żadnego środka mającego charakter narkotyku. Nie usiadłem po gorzale za kierownicą pojazdu. Byłem i owszem nieraz kuszony (nie ważne przez kogo), byłem obserwatorem wielu tragedii i przykrych zdarzeń mających miejsce po przekroczeniu pewnych ludzkich norm. Widziałem GWIAZDY siadające za kierownicę po wódce czy trawce, widziałem ludzi zgubionych przez własną słabość ... hmm.

Może narażę się co poniektórym wybitnym osobowościom jeżeli chodzi o profilaktykę, ale z moich obserwacji wynika, że największe zagrożenie uzależnieniem nie nadchodzi ze strony alkoholu, prochów czy dopalaczy. To my ludzie jesteśmy dla siebie największym zagrożeniem !!! Nasza słabość to furtka dla głupoty, to brama dla demonów, które nas opanują, może na zawsze.A przecież możemy budować inny świat. Oparty na zaufaniu, miłości, wierze i wszystkim tym co pozytywne. To najważniejsze w profilaktyce - zaszczepiać wiarę we własne siły i wskazywać więzi zbudowane na prawdziwych uczuciach jako skuteczną broń w walce z tymi, którzy nam pod postacią środków odurzających chcą zamazać obraz pięknego świata. Kiedyś powiedziałem w jednym z wywiadów, że najpiękniejszą muzyką jest szum morza, śpiew ptaków i naturalne odgłosy świata.

Jako terapeuta ds. uzależnien dostaje sygnały potrzebach realizacji różnych programów profilaktycznych. Innym tematem przewijającym się w profilaktyce jest dziś PRZEMOC , związane z nim zjawiska HEJTU Który zniewala umysły , CYBERPRZEMOCY i CYBERPRZESTĘPCZOŚĆI. Dwa programy w tej chwili realizuję CYBERPUŁAPAKA CZYLI WIĘZIENIE BEZ KRAT z wiodącym tematem dotyczącym mechanizmów uzależniających oraz substancji psychoaktywnych, uzależnienia behawioralne ( internet , gry itp.) Oraz NAJTRUDNIEJ JEST UWIERZYĆ W SIEBIE - ilustrowany muzyką przekaz ;

JESTEŚCIE DLA SIEBIE SAMYCH PRZYSZŁOŚCIĄ I TO WY MACIE KLUCZ DO OTWIERANIA DRZWI Z BOGACTWEM, MIŁOŚCIĄ, SŁAWĄ, POKOJEM I HARMONIĄ. KTOŚ WAM DAŁ ZDROWIE I ŻYCIE NIE PO TO BY WYSTAWAĆ W KOLEJKACH, KIEDY WAM ZABRAKNIE ZDROWIA I ŻYCIOWEJ ENERGII. BĄDŹCIE SOBĄ I NIE DAJCIE SIĘ ZNIEWOLIĆ.

Projekt jest próbą psychoedukacji ukrytą pod hasłem KONCERT. Motywacyjny (nie informacyjny czy rozrywkowy) charakter spotkania ma na celu nie tylko profilaktykę, ale również szeroko pojętą prewencje antynarkotykową, antydopalaczowąi tu ... tego anty... można wymieniać bez liku. APEL DO WSZYSTKICH ORGANIZATORÓW - NIE IDŹMY NA ILOŚĆ TYLKO NA JAKOŚĆ. IM MNIEJSZA GRUPA - WYBRANA BARDZIEJ SELEKTYWNIE, TYM WIĘKSZA SZANSA DOTARCIA DO UMYSŁU MŁODEGO ODBIORCY. Bardzo proszę by wszyscy słuchacze mieli miejsca siedzące. Z góry dziękuję w imieniu swoim i młodzieży.

KONTAKT DO MANAGERA TRASY - SCENA PROFILAKTYCZNA Janusz Pasik 501487936Tu parę opinii i rekomendacji z miejsc gdzie byłem i mnie wysłuchano :